Arayıp da bulamadığınız ürünler için canlı destek ekibimiz sağ alt köşede 😊

Aramak

+90 ( 212 ) 626 02 02 [gtranslate]
+90 ( 212 ) 626 02 02 [gtranslate]

Hakkımızda

“Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Oluşturduğu dinamik ve profesyonel kadrosuyla firmamız, sizlerin ve firmanızın gıda, temizlik maddeleri ve hijyen ürünleri ihtiyacını karşılamak için “Önce Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” ilkesi ile hizmetinize hazırdır.

Firmanızın ihtiyaç duyduğu temizlik malzemeleri ve misafir ağırlama malzemeleri (çay, kahve, nescafe, şeker vs.) için ülkemizin en seçkin ürünlerinden oluşan geniş bir yelpaze ile değişik fiyat ve marka seçeneklerini tercihinize sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti “Kalite ve Hizmette Öncü” ilkesi ile Lina’nın ürünlerinde satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetlerindeki kaliteyle artarak devam edecektir.

“Lina Müşteri Memnuniyeti” felsefemiz, ürünlerimizin satışında, pazarlanmasında, kullanımında ve daha sonra yaşanabilecek her türlü sorunda sizlerin yanında en büyük yardımcınız ve destekçiniz olmaktır.

Firmamızla çalışmanın size kazandıracağı zaman, hizmet kalitesi ve fiyat avantajlarını birlikte çalışmaya başladıktan sonra sizler de göreceksiniz.”

Scan the code